Ankara öğrenci koçu

Öğrenciler, geleceğimizi emanet edeceğimiz en önemli hazinemizdir ve bizler hazinemizi en iyi şekilde koruyarak, onlara ve geleceğimize en iyi yatırımı yapmamız gerekmektedir. Bunu yaparak en iyi eğitimi sağladığımız sürece, gençlerimizin gelişimleri için onlara en iyi yardımı yapmış olmaktayız ve bunun yanında onlara gereken cesareti de vermiş olmaktayız.

Devamını Oku →

Ankara Eğitim Koçluğu Ücretleri

Eğitim koçluğu, eğitimin önemini kavrayarak, sorumluluklarının bilincinde olan, zamanı doğru programlama, odaklanma ve sınav motivasyonuna yönelik olarak öğrencileri hazırlamayı hedefleyen bir sistemdir. Bir öğrenciden beklenti kafasını dersten kaldırmaması değil, ders için ayırdığı vakti etkin şekilde kullanmasını sağlamak, o vakitten mümkün olan en yüksek oranda verim almasını sağlamaktır.

Devamını Oku →

Eğitim Koçluğu Nedir?

İçinde bulunduğumuz sistemin gitgide zorlaştığı bu yüzyılda, bireyler de kendilerini sürekli bir yarış atı gibi hissetmekte ve ne için bu kadar ders çalışmaya zorlandıklarını anlayamamaktadır. Özellikle yaşları genç olan bireyler, kendilerinin ders çalışarak boşa vakit kaybettiklerini düşünmektedirler.

Devamını Oku →

Ankara Eğitim Koçluğu

Ankara’da eğitim koçluğu denildiğinde akla ilk gelen adres Ortadoğulular Eğitim Kurumları olmaktadır. Bunun sebebi elbette kurumumuzun yaptığı işlerle sürekli ön planda olması ve herkes tarafından örnek gösterilmesidir. Bu noktada en çok merak edilen konu eğitim koçluğu ve bunun ne şekilde yapıldığıdır

Devamını Oku →

Ankara Eğitim Koçluğu

Dershanelerin kapatılması, tayin durumu belirsizliği, mezun olduktan sonra atanamama ve gelir yetersizliği gibi çeşitli sıkıntılar yaşayan öğretmenlere ‘ Eğitim koçluğu ’ yeni bir iş fırsatı doğurmuştur. Ankara Eğitim koçluğu öğretmenlerimizin sürekli belirsizleşen durumuna avantaj sağlayarak gelirlerini de yükseltmeleri için büyük avantaj sağlamaktır.

Devamını Oku →

EĞİTİMDE MOLA

Küçük yaşlardan itibaren başlayan eğitim sürecinde çocuklar zamanlarını evlerinden daha çok okullarda ve dershanelerde geçirmektedir. Bu sebeple öğrencilerin kendilerine vakit ayıramadıklarını görmekteyiz.

Devamını Oku →

Ankara Eğitim Koçu

Ankara ve ilçelerinde ki eğitim kurumları arasında ilklere imza atan bir kurum olan Ortadoğulular Eğitim Kurumu öğrencilere sağlamış olduğu öğrenci koçluğu ile de tam not almıştır. 

Devamını Oku →

Öğrenci Koçu Ankara

Günümüzde insanların yaşamlarında karşılarına çıkan engellere ve problemlerle baş etmek için profesyonel yardım arama eğilimleri giderek artmaktadır. Herkes hayatında zaman zaman tıkanmalar yaşayabilir.

Devamını Oku →